Hakkımızda

SANEK A.Ş. 2001 yılında sektörde marka olan isimleri bünyesinde toplayıp satışlarını yaparak faaliyete başladı. Giderek gelişim gösteren SANEK A.Ş. bugün, 2500 metrekare kapalı alana sahip tesisinde, tecrübeli çalışanları ve soğuk zincirle birlikte 20 servis aracı ile 24 saat üretim ve dağıtım yapmaktadır. Bu üretimle günlük 1500’ün üzerinde müşteriye, unlu mamüllerin her çeşidini düzenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunuyor.

Toplam kalite yönetimi ilkesiyle hizmet veren ve bu doğrultuda teknolojik yatırımlarını hızlandıran SANEK A.Ş., kalitesini ve sunduğu servisi her zaman daha iyiye ve ileriye götürmek için çalışıyor. SANEK A.Ş. her geçen gün teknolojiye daha çok yatırım yaparak üretimde kalite, hijyen ve ,uygun fiyatlı ürünlerle halka hizmet vermeyi hedefliyor.

SANEK A.Ş'nin mamülleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın  ekmek ve ekmek çeşitleri tebliğ hükümlerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca ISO 9001 kalite ve ISO 22000 gıda güvenliği belgeleri mevcuttur.

Ekmek, sandviç ekmeği, hamburger ekmeği, hot dog ekmeği, tost ekmeği, ayvalık tostu, pizza tabanı ve daha birçok unlu mamüllerin yanında pizza, hazır tost,soğuk sandviç çeşitleri üretim ve satışını yapan SANEK A.Ş. müşterilerine sağlıklı ürünler sunarak İzmir’de sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.